Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11973
Stary 05.03.2011, 13:44
Jasne 1.7 mln (bo tyle było nieważnych w wyborach do sejmików) to najzwyklejsi debile którzy przyszli zagłosować ale nie trafili krzyżykiem w kratkę. Trzeba być strasznym naiwniakiem żeby w takie tłumaczenie uwierzyć. A wmawianie że dwa miliony przyszło specjalnie żeby oddać nieważny głos to już śmiech na sali

Kto będzie w nocy pilnował urn? Jakbym miał kombinować to zamienił bym całą urnę ze wszystkimi oddanymi pierwszego dnia głosami na nową lepszą z tą samą ilością kart w środku, ale nie takich samych kart. Uważasz że to jakiś problem?

I takich akcji jak w Brukseli nie wiesz ile było bo niby skąd. Pamiętaj że mamy za sobą długą tradycję wyborczą. Za PRL też były wybory, na Białorusi też są wybory. Wiec obawy kolego nie mają nic wspólnego z Kaczyńskim, już bardziej z Tuskiem.

A i co z zagranicznymi obserwatorami? Coś nikt o nich nie mówi, a w 2007 jaki był wrzask.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.03.2011 o godz. 21:11.
Hej Nasz TS !!