|
Przecież takich przypadków jak w Brukseli było więcej i to każdorazowo wychodziły na jaw takie akcje, ale co to jest kilkaset głosów w stosunku do kilkunastu milionów?
A może nie robić wyborów? Przecież jednodniowej też kosztują? Zrobimy wyścig kto pierwszy ten lepszy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.03.2011 o godz. 13:33.
|