emj10 napisał(a):

Oczywiście jak ktoś słuchał tylko Jarka krzykacza to pewnie wciąż sądzi, że Tusk z Niesiołem siedzieli po nocy i dostawili własnoręcznie prawie dwie bańki krzyżyków, ale to już nie moja sprawa.
|
A jak tam z fałszerstwem wyników z Brukseli (znana sprawa) ? Jest już jakaś bajeczka dla głodnego ludu ? Ty nie słuchałes krzykacza Jarkacza to może wytłumaczysz fakt dosypania tam do urny głosów ? Nie trzeba chyba podpowiadać , kto wygrał tam wybory
