mic napisał(a):

|
Propaganda rusza na nowo....
|
Niektórzy po prostu nie mogą się pogodzić z tym, że Małecki przestał być
"fair game" dla każdego frustrata. Musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za grę Wisły i to zrobił. Brożkowi zajęło to znacznie więcej czasu ( tyle, że on miał o wiele trudniej - nowy trener co trzy miesiące ).