Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#423
Stary 05.03.2011, 12:43
mic napisał(a):Wyświetl post
Propaganda rusza na nowo....
Niektórzy po prostu nie mogą się pogodzić z tym, że Małecki przestał być "fair game" dla każdego frustrata. Musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za grę Wisły i to zrobił. Brożkowi zajęło to znacznie więcej czasu ( tyle, że on miał o wiele trudniej - nowy trener co trzy miesiące ).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2011 o godz. 13:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując