Skipper napisał(a):

|
Co w tym złego żeby trwały 2 dni ? Większa frekwencja będzie.
|
A kto będzie pilnował żeby ta frekwencja nie była 150 %? Dwa dni to otwarta droga do fałszerstw i manipulacji. Część kart się wyjmie inne się dorzuci i wreszcie wyniki pokryją się z sondażami. Co do tej pory jeszcze się nie zdarzyło.
Na jakiej podstawie twierdzisz że będzie większa frekwencja? Czy Polacy to debile że nie potrafią zagłosować tak jak pisze w konstytucji? W
dzień wolny od pracy? Jak ktoś oleje w pierwszy dzień to co spowoduje ze pójdzie w drugi?