Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11967
Stary 05.03.2011, 12:19
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Co w tym złego żeby trwały 2 dni ? Większa frekwencja będzie.
A kto będzie pilnował żeby ta frekwencja nie była 150 %? Dwa dni to otwarta droga do fałszerstw i manipulacji. Część kart się wyjmie inne się dorzuci i wreszcie wyniki pokryją się z sondażami. Co do tej pory jeszcze się nie zdarzyło.

Na jakiej podstawie twierdzisz że będzie większa frekwencja? Czy Polacy to debile że nie potrafią zagłosować tak jak pisze w konstytucji? W dzień wolny od pracy? Jak ktoś oleje w pierwszy dzień to co spowoduje ze pójdzie w drugi?
Hej Nasz TS !!