Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17574
Stary 05.03.2011, 12:17
Powinienes zesrac sie w gacie a potem pozwac klub o szkody moralne

A wlasciwie to miasto by klub nie jest wlascicielem obiektu.
Powód: miasto
Ostatnio edytowane przez As : 05.03.2011 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując