WCracow napisał(a):

|
W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4, bo sam Pareiko nie wybroni nam wszystkiego. Do tego gramy praktycznie bez napastnika, bo wyglada to jak system 1-4-6-0. Wynik cieszy jednak nic poza tym.
|
Jakie 1-4-6-0


?

Małecki poszedł na atak, Melikson na lewą stronę pomocy... Obrona się dogra i będzie. Genkov też odpali myślę, że niebawem.