Konfliktowy napisał(a):

|
Nie , nie jesteśmy braćmi. Widzisz, Tobie machanie rękami się podoba. Mi nie koniecznie musi. Bo przyjdzie taki moment, że będziemy przegrywać do 80 min(np z KSC) i przy takim stanie Mały zarobi drugie zółtko za machanie i dyskusje z sędzią. Nie neguje jego umiejętności bo trzeba przyznać, że zapierdziela w tej rundzie zajebiście, ale "machanie" może się kiedyś odwrócić przeciw niemu. Jeden sędzia sobie na to pozwoli, trafi na jakiegoś co bez skrupułów go wyrzuci.
|
Kiedy Maly dostal kartke za opierdalanie kolegow (juz pomijam czy to wlasciwe czy nie)?
Kiedy dostal kartke, ba, kiedy ostatnio klocil sie z sedzia ?
Propaganda rusza na nowo....