Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 05.03.2011, 12:15
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Nie , nie jesteśmy braćmi. Widzisz, Tobie machanie rękami się podoba. Mi nie koniecznie musi. Bo przyjdzie taki moment, że będziemy przegrywać do 80 min(np z KSC) i przy takim stanie Mały zarobi drugie zółtko za machanie i dyskusje z sędzią. Nie neguje jego umiejętności bo trzeba przyznać, że zapierdziela w tej rundzie zajebiście, ale "machanie" może się kiedyś odwrócić przeciw niemu. Jeden sędzia sobie na to pozwoli, trafi na jakiegoś co bez skrupułów go wyrzuci.
Kiedy Maly dostal kartke za opierdalanie kolegow (juz pomijam czy to wlasciwe czy nie)?

Kiedy dostal kartke, ba, kiedy ostatnio klocil sie z sedzia ?

Propaganda rusza na nowo....
Odpowiedz cytując