Ogryzek napisał(a):

WCracow
Konfliktowy
Obaj od 11.2010 - co wy "bracia bliźniacy" jesteście? (Ten listopad to jakiś pechowy....) Wg mnie Mały był najlepszy we wczorajszym meczu i niech "macha" tak dalej jeśli mamy wygrywać.
|
Nie , nie jesteśmy braćmi. Widzisz, Tobie machanie rękami się podoba. Mi nie koniecznie musi. Bo przyjdzie taki moment, że będziemy przegrywać do 80 min(np z KSC) i przy takim stanie Mały zarobi drugie zółtko za machanie i dyskusje z sędzią. Nie neguje jego umiejętności bo trzeba przyznać, że zapierdziela w tej rundzie zajebiście, ale "machanie" może się kiedyś odwrócić przeciw niemu. Jeden sędzia sobie na to pozwoli, trafi na jakiegoś co bez skrupułów go wyrzuci.