Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 05.03.2011, 12:07
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post

A i popatrzcie co się stało jak przeciwnik zaczął grać otwartą piłkę , od razu mamy akcje , szybszą grę , według mnie to jest nasza siła , Jeśli przeciwnik będzie grał otwarta piłkę to będziemy kosić każdego.

W takim wypadku Barcelona nam niestraszna. Naaaaaa nich!
Odpowiedz cytując