Teqcontroller napisał(a):

A i popatrzcie co się stało jak przeciwnik zaczął grać otwartą piłkę , od razu mamy akcje , szybszą grę , według mnie to jest nasza siła , Jeśli przeciwnik będzie grał otwarta piłkę to będziemy kosić każdego.
|
W takim wypadku Barcelona nam niestraszna. Naaaaaa nich!