Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17573
Stary 05.03.2011, 11:57
Wczoraj mecz pierwszy raz na narożniku - konkretnie F. Mam jedno bardzo ważne pytanie. Po prostu ta kwestia mnie zmiażdzyła. Czemu nie ma na trybunie F toalety męskiej zamkniętej, w sensie normalnego kibla tylko i wyłącznie pisuary. Z ciekawości podszedłem do stewardów z pytaniem, gdzie mogę skorzystać z takiego miejsca to byli zaskoczeni, ponieważ na trybunę E nie mogli mnie wpuścić, a na F jest tylko taka toaleta w dodatku jedna.

Czy to spełnia wymogi UEFA ? Nie wydaje mi się. Bo co jeśli przyjechałby do nas Włoch, Niemiec czy Holender i w przerwie nie spasowałaby mu kiełbaska i chciał się jej pozbyć? Chyba by się załamał.
Odpowiedz cytując