Teqcontroller napisał(a):

Oglądnij mecz jeszcze raz i się przyglądnij Jeliensowi i Bunozie ,wtedy znajdziesz odpowiedź
|
Moim zdaniem Jaliens zagrał dużo lepiej, niż Bunoza. Nie każda jego piłka była tak daleko wypier*alana bez pomysłu tylko spokojnie rozgrywał piłkę z defensywą. Warto zauważyć, że Jaliens w porównaniu do mecz z Arką lepiej zagrywa długie piłki. Raz albo dwa razy ładnie przetransportował piłkę do 2 linii.