Wisła Prokocim napisał(a):

|
Mam pytanie czy komornik może mi coś zrobić za mandat 100zł za picie w miejscu publicznym? jeżeli nie posiadam konta, nie pracuje i mieszkam u rodziców i chyba prawnie nic do mnie nie należy. Są jakieś konsekwencje nie zapłacenia? Tylko bez napinki, że trzeba było nie pić a teraz trzeba ponieść odpowiedzialność itp, to tylko pytanie co się może stać.
|
jesli nie masz dochodów to bedziesz miał to do odrobienia .przeliczą Ci to na godziny i do puk-u bedziesz sie miał zgłosic w delu odrobienia