|
Boukhari powinien zostać. Choćby za względu na atmosferę jaką tworzy w drużynie. Umiejętności czysto piłkarskie także posiada, więc może być solidnym zmiennikiem.
Po wczorajszym meczu już wiem czemu wszyscy mówili, że Meliskona nie można było odpuścić. Ten zawodnik naprawdę ma papiery na granie i zastanawiam się jak to się stało, że nikt wcześniej po niego nie sięgnął.
|