Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 05.03.2011, 11:27
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Bunoza, Kirm, Jalliens -> fatalnie
Genkov, Sobolewski ->slabo
Pozostali pozytywnie, jednak szału nie ma, wyroznic moge tylko Melliksona i Pareiko.

Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!

W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4.
Lecz sie napinaczu. "Kim Ty....?"
Odpowiedz cytując