Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2011, 11:24
Bunoza, Kirm, Jalliens -> fatalnie
Genkov, Sobolewski ->slabo
Pozostali pozytywnie, jednak szału nie ma, wyroznic moge tylko Melliksona i Pareiko.

Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!

W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4, bo sam Pareiko nie wybroni nam wszystkiego. Do tego gramy praktycznie bez napastnika, bo wyglada to jak system 1-4-6-0. Wynik cieszy jednak nic poza tym.
Ostatnio edytowane przez WCracow : 05.03.2011 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując