Acapelo napisał(a):

|
Jankowski na zmianę dla Genkova byłby fajny
|
Właśnie ,że nie bardzo . Jankowski wg mnie nie nadaje się na tego najbardziej wysuniętego napastnika i przy naszych obecnym systemie byłby problem ze znalezieniem dla niego miejsca na boisku no chyba że na skrzydle ale też nie sądzę . Ewentualnie mógłby grać na tej samej pozycji co Melikson czyli takiego ofensywnego pomocnika i myślę że mógłby się sprawdzić na tej pozycji z tym że jest jeden problem. Z Maorem nie wygrałby rywalizacji i czekałaby go ława i zbyt wiele by sobie nie pograł a to w przypadku młodego utalentowanego zawodnika nie byłoby dobrym rozwiązaniem :/
Na pozycji wysuniętego napastnika jedynym ciekawym Polskim rozwiązaniem i alternatywą dla Cwetana byłby Grzelczak przynajmniej mi tak się wydaje - jeszcze dosyć młody , waleczny , wydaje się ,że możliwy do wyciągnięcia . Zobaczymy jak to będzie w lecie ... teraz nie ma sensu się nad tym zbytnio zastanawiać ponieważ sprawą pierwszorzędną jest teraz Mistrzostwo i od tego bardzo dużo zależy.