|
Drugi mecz i drugi raz dają do sędziowania jakiegoś buca. Pamiętam tego sędziego z meczu Wisła - Korona co było 2:2. Też nie czuł w ogóle meczu. Wisła gra bardziej technicznie, pomysłowo. A Arka czy Ruch to w większości drwale, bez mózgu. Dziwię się, że sędziowie nie temperują ostrzej takich zagrań jak Stawarczyka.
Co do meczu to wiele akcji wytrenowanych, fajne wejścia bokami, środek też nieźle funkcjonował. Pareiko bardzo pewny punkt naszej drużyny. W końcu nie musimy budować drużyny od bramki. Maaskant powinien dużo uwagi poświęcić podczas treningów na organizację gry w obronie, bo było bardzo dużo nieporozumień.
Gra w przodzie wygląda dobrze. Myślę, że jest to takie 40% z tego co może Wisła wyciągnąć. Liczę, że na Jagę będziemy już w 70% gotowi, a na Amikę i Legię w 100%.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|