Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 05.03.2011, 11:14
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, że grał tak ostro bo Stawar to nasz wychowanek i kiedys(nadal?) chyba nawet "kibic" Wisełki..
Nie wiem jak w innych meczach, ale z Wisla zawsze gra jak buc, nawet w ktorym wylecial za jakas kose
Odpowiedz cytując