Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9588
Stary 05.03.2011, 11:08
Im szybciej Branco odejdzie z Wisły, tym lepiej dla drużyny. On zupełnie nic nie wnosi do zespołu, z tą swoją pożal się Boże grą nie ma szans zaistnieć w pierwszym składzie na dłużej. Na boki obrony należy sprowadzić piłkarza z prawdziwego zdarzenia, a nie tego naszego "kowboja".

Boukhari moim skromnym zdaniem raczej się już nie przebije do pierwszego składu, jeśli wyleczy te swoje kontuzje, to może co najwyżej być zmiennikiem. A szkoda, bo nie pokazał jeszcze w Wiśle 100% swoich możliwości. Zobaczymy jak to będzie z naszym klubowym klaunikiem Gość wzbudza sympatię, tego mu nie można odmówić.
Odpowiedz cytując