Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 05.03.2011, 11:06
Po jego pierwszym wejściu w noge Genkova spokojnie mógłby zarobic nawet czerwona kartkę. Po porannym obejrzeniu meczu, w powtórkach wygladało to wyjatkowo paskudnie. Mógł mu złamac noge. Jak oglada się z trybun to takie faule z racji odległości uchodzą widowni. Potem było jeszcze kilka takich wejśc na noge Genkova. Całe szczęście, ze chłop dotrwał do zmiany. Bułgar kręcił z dezaprobata głową, ze sędzia dopuszcza do takich fauli. Kuriosum w pierwszym przypadku nawet nie było odgwizdanego faulu.
Odpowiedz cytując