witeq napisał(a):

Genkov strzału na bramkę nie oddał bo brak mu techniki aby pozycję samemu sobie wypracować, to typowy napastnik na walkę, silny, zastawia się, ale sytuację musi mu stworzyć drużyna. A póki co w naszej "drużynie" przewagę mogą zrobić tylko Małecki i Melikson, a to trochę mało.
Kirm kolejny mecz ma tragiczny - same złe decyzje w ofensywie, kiedy powinien podać prowadzi piłkę, kiedy prowadzić podaje, żadnego pojedynku indywidualnego nie wygrał. Nie robi różnicy jak Małecki czy Maor.
Ogólnie wygląda wszystko trochę lepiej - mamy lepszych piłkarzy, więc jakość trochę się podniosła. Teraz trzeba w lecie znów sprowadzić PIŁKARZY w miejsce kopaczy. I postuluję nie sprowadzać już uznanych graczy ligowych ze statusem reprezentanta Polski z naszej ligi - przykład Łobodzińskiego czy Garguły powinien ktoś podsunąć Piechniczkowi do analizy.
A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki.
My nie tracimy bramek w tej lidze nie dlatego że dobrze broni drużyna, ale dlatego że brak tu ofensywnych graczy na chociaż średnim poziomie. Jankowski zakręcił obrońcami podręcznikowo - to się okazało że ma lewą nogę do wsiadania do tramwaju i musiał zwalniać i strzelać z gorszej pozycji z prawej. W europie póki co wciąż nie mamy po co się pokazywać.
|
Muszę się z tym zgodzić w 100%. W euro pucharach by nas zgwałcili z takim graniem.