Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 05.03.2011, 11:00
witeq napisał(a):Wyświetl post
Genkov strzału na bramkę nie oddał bo brak mu techniki aby pozycję samemu sobie wypracować, to typowy napastnik na walkę, silny, zastawia się, ale sytuację musi mu stworzyć drużyna. A póki co w naszej "drużynie" przewagę mogą zrobić tylko Małecki i Melikson, a to trochę mało.

Kirm kolejny mecz ma tragiczny - same złe decyzje w ofensywie, kiedy powinien podać prowadzi piłkę, kiedy prowadzić podaje, żadnego pojedynku indywidualnego nie wygrał. Nie robi różnicy jak Małecki czy Maor.

Ogólnie wygląda wszystko trochę lepiej - mamy lepszych piłkarzy, więc jakość trochę się podniosła. Teraz trzeba w lecie znów sprowadzić PIŁKARZY w miejsce kopaczy. I postuluję nie sprowadzać już uznanych graczy ligowych ze statusem reprezentanta Polski z naszej ligi - przykład Łobodzińskiego czy Garguły powinien ktoś podsunąć Piechniczkowi do analizy.

A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki.
My nie tracimy bramek w tej lidze nie dlatego że dobrze broni drużyna, ale dlatego że brak tu ofensywnych graczy na chociaż średnim poziomie. Jankowski zakręcił obrońcami podręcznikowo - to się okazało że ma lewą nogę do wsiadania do tramwaju i musiał zwalniać i strzelać z gorszej pozycji z prawej. W europie póki co wciąż nie mamy po co się pokazywać.
Muszę się z tym zgodzić w 100%. W euro pucharach by nas zgwałcili z takim graniem.
..
Odpowiedz cytując