Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 05.03.2011, 10:57
Bunoza? Kompletnie nie trzyma linii spalonego, daje się łatwo ogrywać, każda próba wyprowadzenie przezeń piłki jest "dzidą na aferę", gość w każdym meczu musi się machnąć albo skiksować - skończy się to kiedyś jakąś czerwienią, karnym, albo swojakiem. Owszem, miewa dobre zagrania i rokuje na przyszłość, jednak żeby go dziś bronić, trzeba być więcej niż wyrozumiałym.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując