Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2011, 10:50
Dziwie sie ze nikt nie wspomnial o s....ysynskiej grze Stawarczyka. Takiego cepa i chama ja dawno nie widzialem. Kazde jego wejscie to minimum zolta karta, a mecz zakonczyl tylko z jedna. Wyjatkowy buc
Odpowiedz cytując