Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 05.03.2011, 10:32
Jestem w szoku, że niektórzy tu Bunoze wychwalają. W drugiej połowie przynajmniej ze trzy bramki z własnej głupoty mógł sprokurować. Raz bawił się piłką i prawie Ruch przejął. Później tak nie udolnie zastawiał kogoś że gdyby nie dalekie wyjście Pareiki to gracz Ruchu byłby sam na sam. Na koniec jeszcze gdyby trafił ciosem karate zawodnika Ruchu to by zszedł przedwcześnie z boiska. A to tylko błędy czysto techniczne i z drugiej połowy. W kryciu dawal się strasznie ogrywać. Jedynie w powietrzu dobrze sobie radzi. Wyprowadzanie piłki ma koszmarne.
Obrona Jaliens-Chavez obowiązkowo od następnego meczu.

Inna jeszcze sprawa to niech Maaskant nakaże by Małecki nie podchodził do wolnych z których należy uderzać na bramkę. Jeszcze nigdy nie widziałem by trafił z takiego wolnego w bramke. Tylko marnuje takie stałe fragmenty. Niech uderza Kirm albo Meliskon którzy są znacznie lepsi w tym elemencie.
Odpowiedz cytując