Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 05.03.2011, 10:22
witeq napisał(a):Wyświetl post
A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki. .

zaraz zaraz , Jankowski według Tygodnika Piłka Nożna to odkrycie roku w polskiej piłce! W dodatku wg ich not to jeden z najlepszych napastników w ekstraklasie . Jak na takiego giganta naszej piłki Bunoza radził sobie nieźle

Kirm byl wczoraj mało widoczny , ale to za sprawą faktu że raz : Paljic go nie wspierał w atakach ( szczególnie w 1 połowie ) . a dwa że 80% akcji szło od strony Małeckiego . Piłkarze wiedzą kto jest w tej chwili w najlepszej formie w drużynie i intuicyjnie kierują do niego piłkę . Z Arką Kirm zagrał lepsze spotkanie , ale wtedy też rozegranie w środku pola wyglądało lepiej . Zmiany Chaveza na Bunozę i Wilka na Sobola odczytuję zdecydowanie in minus .
Odpowiedz cytując