Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 05.03.2011, 10:09
Reser napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że Sobol do końca tej rundy będzie miał pierwsza jedenastkę. Od przyszłego sezonu będzie wzmacniał ławkę rezerwowych.
O ile Wisła przedłuży kontrakt z kapitanem, bo obecna umowa wygasa za kilka miesięcy.
Odpowiedz cytując