Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#366
Stary 05.03.2011, 09:54
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Z tego co widzę w powtórkach to Melikson grał chyba ze stoperami w uszach? Czyżby doping aż ""przeszkadzał"?

Asysta Jirsaka miazga..na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż w TV..bramka też niczego sobie..
Nie zgodzę się. Na żywo myślałem że skiksował...
Odpowiedz cytując