|
Z tego co widzę w powtórkach to Melikson grał chyba ze stoperami w uszach? Czyżby doping aż ""przeszkadzał"?
Asysta Jirsaka miazga..na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż w TV..bramka też niczego sobie..
Dla mnie pierwsza jedenastka na ten moment:
-----------Pereiko-----------
------------------------------
Cikos--Jaliens---Chavez--Paljic
----------------------------------
-------------Wilk----------------
----Jirsak-------Melikson-------
---------------------------------
Małecki---------------Kirm------
------------Genkov--------------
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 05.03.2011 o godz. 09:54.
|