Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#362
Stary 05.03.2011, 09:50
Z tego co widzę w powtórkach to Melikson grał chyba ze stoperami w uszach? Czyżby doping aż ""przeszkadzał"?

Asysta Jirsaka miazga..na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż w TV..bramka też niczego sobie..

Dla mnie pierwsza jedenastka na ten moment:

-----------Pereiko-----------
------------------------------
Cikos--Jaliens---Chavez--Paljic
----------------------------------
-------------Wilk----------------
----Jirsak-------Melikson-------
---------------------------------
Małecki---------------Kirm------
------------Genkov--------------
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 05.03.2011 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując