Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2011, 09:50
Tenzen napisał(a):Wyświetl post

Genkow nawet jeszcze porządnego strzału na bramkę nie oddał, a grał chyba już w pięciu meczach.
.
Napastnicy chyba ze wszystkich pozycji na boisku potrzebują najwięcej czasu na aklimatyzacje (Żuraw jak przyszedł z Lecha to tak po 2 latach zaczął seryjnie zdobywac bramki).

Potwierdzam opinie że Genkov jest osamotniony w ataku,kto wie może powinniśmy zagrac na dwóch napastników Mały-Gienek ? Jeśli już sie gra na jednego napastnika to powinien byc to taki sprinter co dojdzie do każdej prostopadłej piłki jak np. Niedzielan z najlepszych czasów
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.03.2011 o godz. 09:52.
Odpowiedz cytując