picasso napisał(a):

|
nie przeceniajmy znaczenia tych "asyst"..jeżeli np Melikson wyloży w meczu 10 "setek" Malemu (Genkovowi,Kirmowi.....) a ten 10 razy nie trafi do pustej bramki to Melikoson asyst będzie mial zero,ale to nie znaczy że będzie słabym pilkarzem.o ile strzelone bramki mówia coś o klasie napastnika,to statystyki asyst niekoniecznie pozwalaja ocenić obiektywnie np pomocników.
|
Owszem zgoda, asysta zależy również od wykańczającego akcję. Ale można zamiast asysta wstawić - otwierające podanie
No to ile miał tych otwierających podań, dośrodkowań - ja pamiętam 1. Zagrał dobry mecz, jeśli dołoży do tego więcej otwierających podań to będzie to wtedy dopiero dla mnie bardzo dobry mecz
Zwycięstwo cieszy
