Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 05.03.2011, 06:54
Jak to mówią: "po meczu do domu nie chodzę" więc dopiero teraz wróciłem Niestety kobieta już/jeszcze nie śpi;/ ale meczyk spooooko. 3 punkty,lider no i Maor. Podoba mi się ten chłopak, szybki, świetnie się zastawia. Bedzemy mieli z niego pociechę
Odpowiedz cytując