Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
348
05.03.2011, 06:54
Jak to mówią: "po meczu do domu nie chodzę" więc dopiero teraz wróciłem
Niestety kobieta już/jeszcze nie śpi;/ ale meczyk spooooko. 3 punkty,lider no i Maor. Podoba mi się ten chłopak, szybki, świetnie się zastawia. Bedzemy mieli z niego pociechę
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto