duce! napisał(a):


kowboj...
|
Ja bym powiedział, że to nasz nowy Smok Wawelski. Jeszcze ten fryz. Wykapany nasz wiślacki Smok Wawelski

OK Może na tym zdjęciu rzeczywiście wygląda jak kowboj ale generalnie mógłby spokojnie lecząc kontuzję robić za klubową maskotkę
