Arek1906 napisał(a):

ja mam pytanie do kogoś kto oglądał mecz w tv ...chodzi o sędziego. z trybun wydawało mi sie że przy stanie 2-1 robił wszystko żeby przeszkodzić Wiśle, jak to wyglądało w tv ?
|
Po pierwsze razi w oczy pustawy stadion ;/ ale jak zostanie w całości oddany to powinno to lepiej wyglądać

co do samego meczu to kilka uwag
Cikos zdecydowanie najsłabszy na boisku ... a najlepszy to Jirsak i Melikson oraz mały pokazali klasę

a co do sędziego - kabaret... niesłusznie uznał róg dla Ruchu po strzele kogoś od nich po czy dał Sobolowi kartkę ... i chyba zrozumiał swój błąd bo później gwizdnął raz czy tam dwa dla Wisły niesłusznie.
jak komentator powiedział " najgorzej jak sędzia próbuje naprawić swoje błędy błędami widać było że grajki byli wkur*ieni :d
a co do dopingu ... dawno mnie w Polsce nie było i jedna na bank nowa przyśpiewka wypada tragicznie w TV ... czułem się jak na pogrzebie albo w kościele hehe ... ale to już kwestia gustu :d ogólnie doping na plus :d good job !