Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
Od: 11.2010
Offline
#
341
05.03.2011, 00:48
ja mam pytanie do kogoś kto oglądał mecz w tv ...chodzi o sędziego. z trybun wydawało mi sie że przy stanie 2-1 robił wszystko żeby przeszkodzić Wiśle, jak to wyglądało w tv
?
Arek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek1906
Znajdź inne posty napisane przez Arek1906