Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 05.03.2011, 00:48
ja mam pytanie do kogoś kto oglądał mecz w tv ...chodzi o sędziego. z trybun wydawało mi sie że przy stanie 2-1 robił wszystko żeby przeszkodzić Wiśle, jak to wyglądało w tv?
Odpowiedz cytując