Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 05.03.2011, 00:47
koniak napisał(a):Wyświetl post
chyba każdy widzi, żę Chavez jest aktualnie najlepszym środkowym obrońcą, nie wiem co tu wyjaśniać
Maaskant trochę niepotrzebnie kombinuje
A dlatego wystawia Bunozę bo ten zawodnik jest przyszłością Wisły. On jest nasz, niech gra i się rozwija. Chavez prawdopodobnie po sezonie odejdzie, więc lepiej jeśli tym drugim stoperem który będzie grał z Jaliensem będzie zgrany Bunoza niż niezgrany Bunoza.


Maaskant do tego więcej razy oglądał Jaliensa on nas. On wie na co go stać. Gdyby był słaby to by go nie wystawiał.
Odpowiedz cytując