koniak napisał(a):

chyba każdy widzi, żę Chavez jest aktualnie najlepszym środkowym obrońcą, nie wiem co tu wyjaśniać
Maaskant trochę niepotrzebnie kombinuje
|
A dlatego wystawia Bunozę bo ten zawodnik jest przyszłością Wisły. On jest nasz, niech gra i się rozwija. Chavez prawdopodobnie po sezonie odejdzie, więc lepiej jeśli tym drugim stoperem który będzie grał z Jaliensem będzie zgrany Bunoza niż niezgrany Bunoza.
Maaskant do tego więcej razy oglądał Jaliensa on nas. On wie na co go stać. Gdyby był słaby to by go nie wystawiał.