1q2 napisał(a):

|
Tyle bez takich - nie ma lepszego bramkarza na świecie od Pawełka
|
no wlasnie teraz to wszyscy by go na piedestal posadzili a jak gral u nas to rowno ....ami lecieli po nim
Melikson motor gry ,nawet jak straci to walczy o pile ,dobra robota Małego dobre ,pewne rajdy