|
Pareiko 8- Wszyscy widzieli jakie cuda wyprawiał, kuleje jedynie wybicie piłki ala Moretto
Cikosz 6- Aktywny w ofensywie, pokazuje się do gry choć nie zawsze jest we właściwym miejscu, waleczny, w defensywie dziś pewny poza 2 wpadkami gdzie był źle ustawiony i dostał piłkę za plecy
Jaliens 3- wg mnie najgorszy dziś zawodnik, gdy Bunoza dał się kiwnąć w polu karnym był to zawodnik do krycia przez Jaliensa ale nie wiedzieć dlaczego uciekł od niego, bardzo dużo niedokładnych podań przy wprowadzaniu piłki do gry
Bunoza 7- prawda że popełnił kilka błędów jednak wygrywał wszystkie główki i był twardy w obronie, ale grał czysto, po błędzie potrafił go naprawić dobrze się zastawiając, duży minus za kilkukrotne nie trzymanie lini spalonego, dobre wejścia do ofensywy
Palić 5- często źle ustawiony i spóźniony, dobrze że nadrabiał to prędkością i walecznością dziś mniej widoczny w ofensywie
Sobolewski 5- niby kilka piłek zebrał, ale nie był aktywny, nie cisnął zawodników przetrzymujących piłkę, nie zawsze wracał, w ofensywie nie istniał
Melikson 7- wiemy czym imponuje, jednak nieraz za długo przetrzymuje piłkę, 2 sytuacje w 1 połowie gdy po dał do nie odpowiedniego zawodnika wychodzącego na czystą pozycję, lub za długo przetrzymał, świetne dośrodkowania
Sivakow 6- dobrze poruszał się po boisku, uzupełniając luki w defensywie i w pomocy, zbyt mało kreatywny, za mało gry bierze na siebie, choć dobrze reguluje tempo gry
Małecki 8- ogromna waleczność, świetne akcje indywidualne, dobrze pokazywał się dziś na pozycji, słaby przegląd pola, o dziwo gdy został przesunięty do ataku zgasł, zbyt dużo strat przy jego rajdach, ale co gdyby nie jego indywidualna akcja
Kirm 6- najważniejsze że strzelił co u niego nie jest regułą, dużo wracał do obrony, nie wychodził do podań jak Małecki czy Melikson
Genkow 6- świetnie rozpoczął, dobrze pokazywał się i brał udział w każdej akcji do strzelenia bramki, jednak swoje zrobiły ostre wejścia, co sędzie powinien wcześniej ukrócić, mówicie że nie dostawał podań a 2 piłki na przecięcie z głowy były pięknie wyłożone tylko że do nich się spóźnił
Jirsak 8- to jest zawodnik grający do przodu i takie zadania taktyczne odpowiadają mu, dziś miał swój dzień, choć powinien jeszcze strzelić bramkę sam na sam prosto w bramkarza
Wilk - waleczny w odbiorze
Łobo - powinien szybciej podać jak miał dużo miejsca pod koniec
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|