Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 05.03.2011, 00:41
Niektórzy narzekają na rajdy Małeckiego, a to dzięki nim wygraliśmy dzisiejszy mecz (pierwsza i trzecia bramka). Gdyby na miejscu "wariata" Małeckiego był ktoś grający bardziej zachowawczo to prawdopodobnie nie byłoby w ogóle tych sytuacji. Mały ma robić rajdy, ma się kiwać, ma próbować mijać trzech zawodników przeciwnika bo w tym jest najlepszy i dzięki temu wygrywamy mecze. A, że czasem straci piłkę? Co z tego? Bilans zysków i strat jest zdecydowanie na plus. Nie ma sensu zabijać ułańskiej fantazji Małeckiego bo tacy zawodnicy to rzadkość, a korzyści płynące z ich gry są wymierne.

PS: fajnie że teraz mamy dwóch takich zawodników (Melikson).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując