|
chyba każdy widzi, żę Chavez jest aktualnie najlepszym środkowym obrońcą, nie wiem co tu wyjaśniać
Maaskant trochę niepotrzebnie kombinuje bo Chavez się zgrywał z Bunozą z każdym kolejnym meczem na jesień, dzięki czemu w 4 ostatnich nie straciliśmy bramki. Dzisiaj środek obrony grał bardzo słabo i wielka zasługa Pareiko, że straciliśmy tylko 1 bramkę.
|