Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 05.03.2011, 00:15
[QUOTE=Jeremi;1060039]
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
A ile lat wtedy miał Maciek a ile lat teraz ma Tsvetan?

fakt, ale Maciek przyszedł z Lecha to jakby nie było dosyć blisko
Ale to chyba ma małe znaczenie.Jak dla mnie to nawet 'Ibra' mógłby mieć problemy z golem.Najprościej jak się da - będziemy bardziej cisnąć - Genkow będzie strzelał, przydał by mu się też kompan w ataku - coś w stylu Żuraw,Kuźba
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując