[QUOTE=Jeremi;1060039]
KacpiTSW napisał(a):

A ile lat wtedy miał Maciek a ile lat teraz ma Tsvetan? 
fakt, ale Maciek przyszedł z Lecha to jakby nie było dosyć blisko
|
Ale to chyba ma małe znaczenie.Jak dla mnie to nawet 'Ibra' mógłby mieć problemy z golem.Najprościej jak się da - będziemy bardziej cisnąć - Genkow będzie strzelał, przydał by mu się też kompan w ataku - coś w stylu Żuraw,Kuźba