Parejko - najlepszy bramkarz od czasów Dolhy
8
Cikos - w obronie walczył, w ofensywie słabo
6
Jaliens - chyba jeszcze nie przystosowany do gry w Polsce. Parę błędów.
5
Bunoza - lepiej sobie radzi w parze z Chavezem. Zawalił bramkę, ale miał też b. dobre momenty
6
Paljić - odwrotnie jak Cikos. Dobry w ofensywie, słaby w defensywie.
6
Małecki - dużo zbędnego kiwania, mało dokładne wrzutki. Wygląda jakby grał inną taktyką niż zespół.
6
Sobolewski - trzyma równy, wysoki poziom.
8
Sivakov - b. dobry gracz. Walczy, jest niemalże wszedzie a do tego ładnie gra z klepki z kolegami. Brakuje strzałów z dystansu.
8
MELIKSON - mój nowy idol. Naprawdę klasowy zawodnik. Niekonwencjonalne i co ważne - dokładne zagrania. Gra z fantazją, świetnie podaje, dużo widzi. Powiedziałbym że godny następca Szymkowiaka, ale zaryzykuję stwierdzenie że Maor może być jeszcze lepszy.
10
Kirm - trochę niedokładnych zagrań, starał się, ale nie wychodziło. Za mało biegał jak na swoje możliwości. Na plus zdobyta bramka.
6
Genkov - starał się, ale skończyło się na szumie.
5
Jirsak - świetne wejście, rozruszał grę.
8,5
Wilk - on powinien grać w "11". Tylko za kogo? Dziś był jak Sobol za najlepszych czasów.
8
Łobodziński - grał krótko. Jedyne co zapamiętam z jego występu to głosy na trybunach zaadresowane do sędziego "jeszcze go nie wpuszczaj"
