Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 05.03.2011, 00:00
Parejko - najlepszy bramkarz od czasów Dolhy 8
Cikos - w obronie walczył, w ofensywie słabo 6
Jaliens - chyba jeszcze nie przystosowany do gry w Polsce. Parę błędów. 5
Bunoza - lepiej sobie radzi w parze z Chavezem. Zawalił bramkę, ale miał też b. dobre momenty 6
Paljić - odwrotnie jak Cikos. Dobry w ofensywie, słaby w defensywie. 6
Małecki - dużo zbędnego kiwania, mało dokładne wrzutki. Wygląda jakby grał inną taktyką niż zespół. 6
Sobolewski - trzyma równy, wysoki poziom. 8
Sivakov - b. dobry gracz. Walczy, jest niemalże wszedzie a do tego ładnie gra z klepki z kolegami. Brakuje strzałów z dystansu. 8
MELIKSON - mój nowy idol. Naprawdę klasowy zawodnik. Niekonwencjonalne i co ważne - dokładne zagrania. Gra z fantazją, świetnie podaje, dużo widzi. Powiedziałbym że godny następca Szymkowiaka, ale zaryzykuję stwierdzenie że Maor może być jeszcze lepszy. 10
Kirm - trochę niedokładnych zagrań, starał się, ale nie wychodziło. Za mało biegał jak na swoje możliwości. Na plus zdobyta bramka. 6
Genkov - starał się, ale skończyło się na szumie. 5

Jirsak - świetne wejście, rozruszał grę. 8,5
Wilk - on powinien grać w "11". Tylko za kogo? Dziś był jak Sobol za najlepszych czasów. 8
Łobodziński - grał krótko. Jedyne co zapamiętam z jego występu to głosy na trybunach zaadresowane do sędziego "jeszcze go nie wpuszczaj"
Ostatnio edytowane przez Mistel : 05.03.2011 o godz. 00:07.
Odpowiedz cytując