FraMat napisał(a):
|
A może niech gra w środku ataku?
|
w sumie parametry ma prawie jak Franek

Zresztą, jeśli chodzi o precyzyjny strzał, to jest numerem jeden w drużynie. Może tam by się odnalazł, kto wie? Rozgrywanie, branie ciężaru gry na siebie zdecydowanie nie jest dla niego.
Ciekawi mnie, czy Boukhari dostanie jeszcze szansę. Jestem ciekaw, jak wygląda jego gra po przerwie.