|
Przepraszam, mam takie pytanko. Czy ma ktoś cały zapis meczu nie tylko bramki ? Nie byłem w stanie całego obejrzeć, a jutro akurat dużo wolnego czasu i z moją lubą byśmy obejrzeli .
Co do meczu. Nie ma co większości powtarzać. Ale takie drugie pytanie, skierowane do FraMat.
Co takiego Garguła przez całą grę w Wisłę pokazał ? Co on przez całą karierę swoją takiego wielkiego pokazał ? Płaci mu się tyle a nawet nie potrafi zagrać tak jak Jirsak. Może i chowa się na wiele minut, ale jak już odpala to tylko brawa bić. Wydaję mi się, że oczekuje się od niego grania innego niż definiuję to jego pozycja. Środkowy pomocnik(imo) ma regulować tempo i czasem błysnąć, a nie cała grę prowadzić. Melikson to playmaker, a Jirsak to taki cień.
A z Garguły jeszcze raz powtórzę nic nie było, nic nie ma i nic nie będzie. Chociaż w głębi duszy zawsze wierzę, że wystrzeli, w końcu to gracz Wisły.
|