88seba88 napisał(a):

|
po co nam cały stadion jak połowy nie możemy wypełnić w całości, wstyd trybuna wschodnia na meczu z ruchem wypelniona w 20 procentach
|
To rusz dupsko na stadion. Nie byłeś , nie krytykuj, bo właśnie dzięki takim fanatykom, stadion nie jest wypełniony... Najłatwiej napisać posta na forum. Żeby nie było offtopa, wiadomo, kiedy odpala telebimy?