Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17571
Stary 04.03.2011, 23:50
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
po co nam cały stadion jak połowy nie możemy wypełnić w całości, wstyd trybuna wschodnia na meczu z ruchem wypelniona w 20 procentach
To rusz dupsko na stadion. Nie byłeś , nie krytykuj, bo właśnie dzięki takim fanatykom, stadion nie jest wypełniony... Najłatwiej napisać posta na forum. Żeby nie było offtopa, wiadomo, kiedy odpala telebimy?
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 05.03.2011 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując