Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 04.03.2011, 23:48
Jadłem kiełbase, na meczu ostatnim w tamtej rundzie (nie pamietam z kim), i była taka jak kiedyś, normalnie nigdy byś jej nie dotknął, ale na meczu i tak smakowała jako tako
Odpowiedz cytując