Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 04.03.2011, 23:46
Nie wyglada to najlepiej. Oczywiscie, mozemy wygrywac co mecz 1:0, ale gra naprawde słabiutka. Bunoza co nie dostanie piłki to na wiwat aby dalej, ale gdy próbujemy wyjsc z kontrą i zamiast lage posłać to gra krótka piłke... O presingu Ruchu tez mozna wspomniec. Podchodzą blisko, nasi do Sergieja a ten musi wybic, bo nie ma komu podac! Najczesciej takie piłki w aut. Para Bunoza - Jaliens naprawde słabo. Teraz czas na plusy. Coraz lepiej Kirm, Małecki. Czasami żydzą az oczy bolą od ich klapki na oczy i ogien ile fabryka dala do przodu, no ale robią wiatr z niezłym rezultatem( zagrozenie pod bramką rywala), choc mozna było kilka akcji lepiej rozegrac( widac było pretensje do siebie) 3 pkt sa, i aby do przodu
Odpowiedz cytując