Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 04.03.2011, 23:42
Jeremi napisał(a):Wyświetl post
Małecki - jak dla mnie superstar, ale przede wszystkim Mały choć ....ica go bierze, że do niego nie podaje Kirm to Patryk rozkłada ręce, a nie macha nimi
Ja osobiście czekam, aż ktoś mu pokaże miejsce w szeregu. Zwycięska bramka z Arka na plus, dzisiejsze rajdy itp również na plus, ale rozkładanie rąk, bo ten mu nie podał, albo podał niecelnie i wieczne "kur.wowanie" pod nosem jest irytujące(jak dla mnie). Trochę pokory.

Żeby nie było OT, mecz jak mecz, bez fajerwerków. Po raz kolejny się sprawdza Jirsak w roli dżokera, Bunoza trochę chaotycznie, Paljić pozytywnie, Maor w pierwszej połowie mniej widoczny, ale to pewnie ze względu, że pilnowali go dość i obijali, Genkov się rozkręci-z Żurawiem było podobnie.
Odpowiedz cytując