Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 04.03.2011, 23:38
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
Co to za starsi bracia w wierze sie pojawiają .....

Odnosnie frekwencji to takie trzy rzeczy sie nasuwają
1.Mróz (no moze chłodek)
2.Zamieszanie na kurdwanowie a co za tym idzie jakis tam strach wynikajacy z tego
3.Stosunkowo drogie bilety na e 45 zł (na g był full)
Co do meczu to z całą pewnością czas bedzie grał na naszą korzyść zarowno pod względem frekwencji jak i poziomu gry naszych
piłkarzy
derr
Odpowiedz cytując