Genkov napastnik co nie oddaje strzałów i jest chwalony przez niektórych

Ciekawe. Wiadomo dopiero 2 mecze zagrał ale widać, że raczej nas nie zbawi. Do zastawiania się i zgrywania piłek to równie dobrze mógłby być Ujek czy inny napastnik typu "goli nie strzela, ale się zastawia". Jak dla mnie Jaliens jest bardzo słaby. Źle się ustawia a on miał dyrygować obroną...Moim zdaniem najlepszy Małecki, Melikson i Jirsak. Najsłabiej chyba Genkov, Jaliens i Paljic, w obronie gra po prostu tragicznie (w ofensywie lepiej)